KURUMUMUZ HAKKINDA

KAYNAŞLI KOOP

Nakliye sektöründe uzun yıllar siz müşterilerimizin hizmetlerinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

Firmamız S.S.ULUS.KAYNAŞLI MOT.TAŞ.KOOP. nakliye sektörü için stratejik bir noktada, İstanbul ile Ankara arasında, Düzce’de konumlanmıştır. İhtiyaç halinde İstanbul, İzmit, Sakarya, Bursa, Bilecik, Düzce, Ankara, Bolu, Zonguldak, Karabük gibi illerimizden aynı gün, diğer tüm bölgelerden en geç ikinci gün yükleme yapabilme imkanına sahiptir.1972 yılında 7 kişinin bir araya gelmesi ile kurulan kooperatifimiz, bugün 105 üyesi ile Kaynaşlı ilçesinde yaşayan köklü bir ailedir. Firmamız, Kooperatifçilik adına uluslar arası nakliye konusunda uzun yıllar Türkiye’de bir ilk olmayı başarmıştır. Kaynaşlı’da kendi özmal binasında faaliyetlerine devam eden kooperatifimiz her geçen gün çalışma sahasını genişletmiş, cirosunu yükseltmiş, bölgesel kalkınmaya katkıda bulunmuştur.Firmamız, “S.S.Ulus.Kaynaşlı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi” adı altında 1972 yılından bugüne, karayolu ile eşya taşımacılığı faaliyetini sürdürmektedir. Kooperatifimiz 1982 yılında Uluslararası Nakliyeciler Derneğine üye olmuş ve nakliye sektörü içerisindeki itibarını ve güvenini en üst seviye çıkarmıştır. Kooperatifimize kayıtlı 105 üyemiz mevcut olup bu mevcudiyetin çoğunluğunu teşkil eden tırcı üyelerimiz uluslararası ve yurtiçi taşıma yapmaktadır.

Yurtiçi taşımacılık konusunda önemli bir kapasiteye sahip olan araç filomuzun esas çalışma konusu uluslar arası taşımacılıktır. Uluslar arası taşıma yapan 150 tır’lık potansiyeliyle özellikle Türk Cumhuriyetleri (Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Kırgızistan) başta olmak üzere Rusya, Ukrayna, İran ve Avrupa ülkelerine (Almanya, Fransa, Avusturya, İsviçre, Hollanda, Belçika) taşımalarımızı sürdürmekteyiz. Nakliye sektöründe uzun yıllar siz müşterilerimizin hizmetlerinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ

Türkiye ve yurtdışında çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını ve uluslar arası standartları benimseyen, müşterilerinin memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sorumluluğunun bilincinde her zaman öncü ve yenilikci uygulamaları ile güvenilir ve kaliteli nakliyecilik hizmeti sunmaktadır.Bilimsel ve etik değerlere her koşulda uymayı ilke edinmiş, takım ruhu içinde çalışan dinamik kadromuz, misyonumuza ulaşmamızda temel dayanağımızdır.

Daha Fazlası

VİZYONUMUZ

S.S.Uluslararası Kaynaşlı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, bulunduğu bölgede “MODEL” oluşturmayı ve Türkiye’de referans olarak gösterilen taşımacılık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

 • Üstün nitelikli ekibi ve modelli araçlar.
 • Tahsilli uzman ve bilinçli söförler.
 • Karayolu taşımacılığında liderlik.
 • Uluslararası lojistik hizmetleri.
Daha Fazlası

Firmamız, “S.S.Ulus.Kaynaşlı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi” adı altında 1972 yılından bugüne, karayolu ile eşya taşımacılığı faaliyetini sürdürmektedir. Kooperatifimiz 1982 yılında Uluslararası Nakliyeciler Derneğine üye olmuş ve nakliye sektörü içerisindeki itibarını ve güvenini en üst seviye çıkarmıştır. Kooperatifimize kayıtlı 105 üyemiz mevcut olup bu mevcudiyetin çoğunluğunu teşkil eden tırcı üyelerimiz uluslararası ve yurtiçi taşıma yapmaktadır.Firmamız, nakliye sektörü için stratejik bir noktada, İstanbul ile Ankara arasında, Düzce’de konumlanmıştır.

1972

İŞİMİZE BAŞLADIK

Firmamız Sınırlı Sorumlu Uluslararası Kaynaşlı Mototorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, Kaynaşlı'mızda girişimci yönetim kadromuz eşliğinde üyelerimizden oluşarak bölgedeki nakliye ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş nadide kurumlardan biridir.

1995

SORUN ÇÖZÜMÜ İŞBİRLİĞİ

Firmamız Sınırlı Sorumlu Uluslararası Kaynaşlı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, bünyesinde çalışan uzman kadrosu ile sağlam bağlantılar kurmuş, güvenilirliğini ispatlamış, lojistik ve nakliye sektöründe adını üst sıralara çıkarmış büyük bir firmadır.

2010

AĞIMIZI GENİŞLETİYORUZ

Firmamız Sınırlı Sorumlu Uluslararası Kaynaşlı Mototorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, yurtiçinde İstanbul Ankara arasında merkezi bir konumda oluşunun avantajı olarak nakliyelerde süratli teslimat yapmasının yanında yurtdışı lojistik hizmetlerinde de giderek büyümektedir.

2020

DÜNYADA HİZMET VERMEKTEYİZ

Firmamız Sınırlı Sorumlu Uluslararası Kaynaşlı Mototorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, başta Türki Cumhuriyetler (Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Afganistan) olmak üzere; İran, Rusya, Ukrayna'ya komple/parsiyel/gabari dışı ve proje taşımaları yapmaktadır.Avrupa kıtasında da, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İtalya, İsviçre, Avusturya, İngiltere, Macaristan, Danimarka ve birçok ülkeye hizmet vermekteyiz.Dünyanın yükü omuzlarımızda ve biz bundan gurur duyuyoruz.

2019 LOJİSTİK TAŞIMA YILLIK RAPOR

2018-2026 yılları arasında yıllık bileşik büyümenin %7,4 oranında gerçekleşeceğinin kabulü neticesinde 2026 yılında küresel lojistik pazarının büyüklüğünün 16,445 milyar ABD Doları’na ulaşması öngörülmekte olup halihazırda lojistik sektörünün küresel büyüklüğünün 5 milyar ABD Doları’nı aştığı tahmin edilmektedir.Bizde bu zincirin bir halkası olarak 500 büyük firmadan 190. sırayı almış bulunmaktayız.

 • Akıllı büyüme strajileri.
 • Büyüyen dünyaya uyum sağlama.
 • Teknolojiyi en iyi şekilde kullanma.

2019 LOJİSTİK TAŞIMA YILLIK RAPOR

Ağırlık bazında ihracat taşımalarında denizyolu, 2018 yılı sonunda %78,25 oranında pay sahibidir ve bu oran 2019 yılının üçüncü çeyreği sonunda %80,15 olmuştur. İncelenen dönemin başından itibaren denizyolunun ağırlık bazında ihracattaki oranının artış eğiliminde olduğu görülmekle beraber bu eğilimin tam tersi karayolu taşımalarında gözlemlenmektedir.2009 yılında %25,24 olan ağırlık bazında arayolu ihracat taşımaları 2015 yılı itibarıyla oransal azalma göstermektedir.2018 yıl sonunda ağırlık bazında karayolu ihracat taşımalarının payı %20,44 iken bu oran 2019 yılının üçüncü çeyreği sonunda %18,54 oldu.

 • Liman kontrol noktaları.
 • Uluslararası karayolu taşımacılığı.
 • Uluslararası denizyolu taşımacılığı.

2019 LOJİSTİK TAŞIMA YILLIK RAPOR

2019 yılının ilk üç çeyreğinde Türkiye’nin ihracat gerçekleştirdiği ilk 20 ülkeye yapılan ihracat, ülkenin toplam ihracatının %65’inden fazlasını oluştururken ithalatta ilk 20 ülke ise %74’lük bir paya sahiptir. İthalatta ülkenin enerji ihtiyacı söz konusu oranın yüksekliğinde etkilidir. Rusya’ya ithalat bu sebeple toplam ithalatta %11,13 oranında bir paya sahipken ihracatta ise sadece 2,15 oranında paya sahiptir.

 • Türki Cumhuriyetlere Uluslararası lojistik çözümler.
 • Avrupa ülkelerine Uluslararası lojistik çözümler.
 • Suriye, Ürdün, Libya ve daha fazla Asya ülkesindeyiz.

2019 LOJİSTİK TAŞIMA YILLIK RAPOR

2009 yılından 2019 yılının üçüncü çeyreğine ait ağırlık bazında karayolu ile ithalatı gerçekleştirilen yüklerin ağırlığı karayolu ile ihracatı yapılan yüklerin ağırlığından yaklaşık 2 ilâ 3 kat daha azdır. Değer bazında ihracat ile ithalat yükleri arasındaki farkın bu kadar yüksek olmamasına rağmen ağırlık bazındaki mevcut farklılığın, karayolu ile taşınan ithalat yüklerinin değerinin ihracat yüklerinden daha fazla oluşu ile açıklanabilmektedir.

 • Yurt içi nakliye taşımacılık hizmetlerinde mükemmel çözümlemeler.
 • Yurt içi uzak bölegelerde en geç 2. gün taşımacılık.
 • Expres kargo taşıma araçları ile süper hızlı teslimat.

NECMETTİN BULUT

Kaynaşlı Koop Yönetim Kurulu Başkanı

MERKEZİ KONUM

Lojistik olarak merkezi konumda olmanın avantajını kullanmaktayız.

Güçlü Kadro

Operasyon merkezimizde işinde uzman ekibimiz ile sürekli hizmetinizdeyiz.

24/7 Destek

Araçlarımıza GPS takip sistemi ile sürekli destek sağlanmaktadır.

HIZLI TESLİMAT

Özel expres kargo araçlarımızla anında adrese teslimat.

BİR KAÇ DOKUNMA İLE BİZE HEMEN ULAŞIN & KAYNAŞLI KOOP

WhatsApp

ULUSLARARASI LOJİSTİK HİZMETLERİ

Uluslararası taşıma yapan 150 tır’lık potansiyeliyle özellikle Türk Cumhuriyetleri (Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Kırgızistan) başta olmak üzere Rusya, Ukrayna, İran ve Avrupa ülkelerine (Almanya, Fransa, Avusturya, İsviçre, Hollanda, Belçika) taşımalarımızı sürdürmekteyiz.

KAYNAŞLI KOOP

S.S. Ulus. Kaynaşlı Mot. Taş. Koop.

Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İtalya, İsviçre, Avusturya, İngiltere, Macaristan, Danimarka...

KAYNAŞLI KOOP

S.S. Ulus. Kaynaşlı Mot. Taş. Koop.

Türkmenistan, Azerbeycan, Gürcistan, İran, Özbekistan, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan, Afganistan, Rusya, Ukrayna...

KAYNAŞLI KOOP

S.S. Ulus. Kaynaşlı Mot. Taş. Koop.